Kierownik poradni:

    • lek Tomasz Rogowski – specjalista chirurgii ogólnej

Pielęgniarka koordynująca:

  • mgr Joanna Browarska – specjalista pielęgniarstwa chirurgicznego

Poradnie specjalistyczne mieszczą się w budynku usytuowanym na głównym dziedzińcu szpitala oraz na parterze budynku mieszkalnego przy ul. Słowackiego 71. Budynek przychodni został w 2009 roku zmodernizowany i zaadaptowany do pełnienia funkcji przychodni specjalistycznej. Przychodnia dysponuje przyjaznym, nowoczesnym wnętrzem oraz fachowym personelem.
W myśl misji Rozwijamy się w trosce o Twoje zdrowie, pracownicy przychodni nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje zawodowe, a usługi zdrowotne wykonywane są zawsze z najwyższą starannością w oparciu o aktualną wiedzę medyczną.

Do wszystkich poradni obowiązuje wcześniejsza rejestracja. Rejestracja pacjentów odbywa się osobiście lub telefonicznie pod numerem 55 646 03 20 od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-20.00. W medycznie uzasadnionych przypadkach możliwe jest przyjęcie pacjenta bez wcześniejszej rejestracji.

Poradnie specjalistyczne udzielają świadczeń zdrowotnych osobom ubezpieczonym nieodpłatnie, w ramach umów zawartych z Narodowym Funduszem Zdrowia. Do większości lekarzy-specjalistów wymagane jest skierowanie od lekarza rodzinnego (POZ) lub od innego lekarza, który posiada zawartą umowę z NFZ. Podczas wizyty w przychodni niezbędne jest okazanie dowodu tożsamości, co umożliwia ustalenie uprawnień do uzyskania nieodpłatnych świadczeń.

Na Państwa życzenie, a także osób nieubezpieczonych lekarze specjaliści świadczą usługi odpłatnie. Regulamin pracy przychodni oraz cennik usług dostępne są w Rejestracji Przychodni.