PRZEJDŹ do Szpitala im. dr Jadwigi Obodzińskiej-Król w Malborku

PRZETARGI OTWARTE

Ambulatoryjna opieka specjalistyczna

Poradnie specjalistyczne mieszczą się w budynku Szpitala przy ulicy Dworcowej 12 na parterze "starej" części szpitala oraz na I piętrze. Budynek szpitala został częściowo zmodernizowany i zaadaptowany do pełnienia funkcji poradni specjalistycznych.


Poradnie specjalistyczne dysponują przyjaznym oraz fachowym personelem. W myśl misji "Rozwijamy się w trosce o Twoje zdrowie" pracownicy poradni nieustanne podnoszą woje kwalifikacje zawodowe, a usługi zdrowotne wykonywane są zawsze z najwyższą starannością w oparciu o aktualną wiedzę medyczną.

 

Do wszystkich poradni obowiązuje wcześniejsza rejestracja. Rejestracja pacjentów odbywa się osobiście lub telefonicznie pod nr tel. 55 247 24 71 lub 55 247 24 72 od poniedziałku do piątku od godz. 8:00 do 18:00 (parter). W medycznie uzasadnionych przypadkach możliwe jest przyjęcie pacjenta bez wcześniejszej rejestracji.

 

Poradnie specjalistyczne udzielają świadczeń zdrowotnych osobom ubezpieczonym nieodpłatnie w ramach umów zawartych z Narodowym Funduszem Zdrowia. Do większości lekarzy specjalistów wymagane jest skierowanie od lekarza rodzinnego (POZ) lub innego lekarza, który posiada umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia.
Podczas wizyty w poradni niezbędne jest okazanie dowodu tożsamości, co umożliwia ustalenie uprawnień do uzyskania nieodpłatnych świadczeń.
Na Państwa życzenie, a także osób nie ubezpieczonych lekarze specjaliści świadczą usługi odpłatnie. Regulamin oraz cennik usług Przychodni dostępny jest w Rejestracji Ogólnej.